Партнерам

Шановні Партнери,

"kurnosiki.if.ua" - це інтернет-сайт дитячого магазину  "КУРНОСИКИ" (м. Івано-Франківськ):

- у нас Ви також зможете вибрати дитячу коляску під будь-які потреби в розділі Коляски,

- підібрати дитячу постільну білизну під стиль ліжечка.

Ми активно розширюємо асортимент дитячих товарів і завжди готові розглянути будь-які пропозиції щодо його збільшення.


Якщо Ви є представником виробника, або оптовий постачальник дитячих товарів і зацікавлені в розширенні каналу збуту Вашої продукції і збільшення обсягів продажів на українському ринку дитячих товарів - ми готові розглянути Вашу пропозицію про співпрацю. Зрозуміло, що пропонований Вами товар повинен бути високоякісним і надавати, крім агресивних цін, усі необхідні документи і сертифікати на пропоновану продукцію. Вся інформація на сайті, за наявністю і ціною, відображається нашим клієнтам в режимі онлайн і, найчастіше, відповідь не терпить зволікань, то вкрай бажано, щоб наші шановні постачальники надавали актуальну інформацію про доступність продуктів і його ціною щодня. Інформація повинна бути представлена ​​у вигляді структурованих даних, наприклад у вигляді файлу Excel.


Дитячий магазин "КУРНОСИКИ" пропонує свої товари гуртовим покупцям (у тому числі і приватним особам ) за окремим прайс-листом.

Якщо Ви зацікавлені в гуртових поставках дитячих товарів, представлених на нашому сайті, ми готові запропонувати Вам максимально вигідні умови за цінами і доставці в будь-який регіон України.

Запрошуємо до плідної співпраці як стаціонарні, так і інтернет-магазини, підприємців та фізичних осіб!


Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нами і хочете отримати більш повну інформацію про співпрацю, відправте Ваш запит по електронній пошті:  та в якості теми вкажіть: "Пропозиція співпраці".